Вибори ректора 2021

За особливі успіхи у навчанні за підсумками літньої екзаменаційної сесії другий Президент України Леонід Кучма наказав призначити стипендії Благодійної організації Президентський Фонд Леоніда Кучми «Україна» студентам Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя:

• Бутенко Світлані, студентці 4 курсу факультету психології та соціальної роботи;
  • Вовк Анастасії, студентці 4 курсу факультету іноземних мов;
  • Калюжній Дар’ї, студентці 2 курсу факультету природничо-географічних та точних наук;
  • Карпенко Анні, студентці 3 курсу історико-юридичного факультету;
  • Цехмістренко Майї, студентці 4 курсу ННІ філології, перекладу та журналістики.

З 2004 року Президентський Фонд «Україна» започаткував масштабну програму допомоги обдарованій молоді. Відтоді Фонд щороку присуджує іменні стипендії студентам провідних вишів України. Кандидати на отримання стипендії висуваються вченими радами вищих навчальних закладів, і професорсько-викладацький склад, враховуючи здобутки студентів визначає, хто саме із студентів матиме цю премію.
Вітаємо стипендіатів та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!