Вибори ректора 2021

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад: завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, професора; завідувача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, професора; завідувача кафедри психології, професора; завідувача кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, професора; завідувача кафедри прикладної лінгвістики, професора; завідувача кафедри німецької мови, професора; завідувача кафедри математики, фізики та економіки, професора; завідувача кафедри географії, туризму та спорту, професора; професора кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин; професора кафедри української літератури, методики її навчання та журналістики; професора кафедри біології; доцента кафедри української літератури, методики її навчання та журналістики; доцента кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту.

Вимоги до претендентів – наявність наукового ступеня та / або вченого звання.

Термін подання документів для участі в конкурсі – два тижні від дня опублікування оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.