Музейний комплекс

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Дорогі колеги!

Найкращий варіант пройти стажування  - пройти стажування онлайн. Гарна можливість перейняти досвід польських колег. Найкращі спікери від Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн - конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн - конференцій на українську мову.

Дати стажування: 14 вересня - 09 жовтня 2020 року

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за трьома модулями:

Модуль 1

Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн- курс та індивідуальна робота).

Модуль 2

Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3

Система вищої освіти у Європі (дистанційний онлайн- курс та індивідуальна робота).

Економічним Університетом у Кракові видається сертифікат на 120 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Запрошуємо до реєстрації на стажування : https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2020/

Відкрити програму