Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Обласною державною адміністрацією проводиться робота щодо змін та доповнень до Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках (затверджені рішенням сесії обласної ради від 18.12.2019 № 4-21/VІІ) в частині доповнення стратегічної цілі 4 «Прискорений інноваційний розвиток пріоритетних сфер економічної діяльності» (яка розроблена на засадах смарт-спеціалізації області) оперативною ціллю 4.4. «Сприяння розвитку інноваційно спрямованих галузей промисловості з високим рівнем доданої вартості», а також необхідності внесення змін до технічних завдань на інвестиційні програми і проєкти регіонального розвитку (відповідно до нової Форми, визначеної Методикою розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації). Зважаючи на викладене та необхідність доповнення Плану заходів з реалізації Стратегії технічними завданнями на розвиткові проєкти, оголошується додатковий збір проєктних ідей до технічних завдань на інвестиційні програми і проєкти регіонального розвитку. Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати додаткову(і) ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (форма додається).

Ознайомитись з листом

Ознайомитись з оголошенням

Ще в цій категорії: « Міс та Містер MyDance НДУ »