Вибори ректора 2021

Акронім проєкту: ITE-VET

Цільова група проєкту: викладачі професійної (професійно-технічної) освіти, ЗВО, що здійснюють підготовку викладачів для професійної (професійно-технічної) освіти, та працівники системи професійної (професійно-технічної) освіти, які забезпечують практико-орієнтоване навчання.

Координатор проєкту: University of Konstanz, Germany

Мета проєкту: удосконалення організації та підвищення якості системи професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема шляхом запровадження інноваційних курсів і дидактичних матеріалів, нових форм співробітництва між університетом та училищами/коледжами й організаціями роботодавців, нових способів/напрямів набуття майбутніми викладачами професійного досвіду поза межами університету.

Партнерство:

• University of Konstanz, Germany
  • Vienna University of Economics and Business, Austria
  • Universitat de València, Spain
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Україна
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Україна
  • Львівський національний університет імені Івана Франка, Україна
  • Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України
  • ГО «Інститут професійних кваліфікацій», Україна

Ключові результати проєкту:

• Аналіз системи підготовки викладачів професійної (професійно-технічної) освіти й системи професійної (професійно-технічної) освіти в Україні (звіт англ. мовою) – за посиланням.
  • Модернізовані бакалаврські та магістерські програми за спеціальностями галузі «Освіта/педагогіка» університетів-партнерів (укр. та англ. мовами) – за посиланням.
  • Додатково, на основі результатів проєкту: книга-антологія «Improving teacher education for applied learning in the field of VET» (Waxman, 2018, 266 p., ISBN 978-3-8309-3960-3) – за посиланням.

Якщо Вас зацікавив досвід і результати проєкту, запрошуємо звернутися до українських університетів-партнерів проєкту ITE-VET за такими посиланнями:

Наголошуємо, що всі результати проєктів, які фінансуються Європейським Союзом, зокрема Програми Еразмус+, є відкритими ресурсами для Вашого доброчесного використання.

Enriching lives, оpening minds разом з можливостями Еразмус+ в Україні!

теги