Відкрито конкурс на здобуття стипендій на навчання та стажування у вищих навчальних закладах та науково-дослідницьких установах Словацької Республіки.

Категорії учасників: студенти (від 3го курсу та магістри), аспіранти, докторанти та викладачі будь-яких спеціальностей.

Тривалість програми: навчання: 1-2 семестри, стажування: від 1 до 10 місяців.

Фінансове забезпечення: щомісячна стипендія від 350€ до 1000€ (залежить від категорії учасника). Студентам та аспірантам відшкодовуються транспортні витрати.

Кінцевий термін подання заяв: 18 травня 2020 р

Детальна інформація щодо участі у програмі та пакету документів за посиланням:    https://www.scholarships.sk/en/.

За консультаціями звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. БІЦ-410, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 68-77-84).