Сердечно вітаю вас із Великодніми Святами! Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою та надією, дякуємо Господу за те, що у дні складних випробувань, які постали перед нашою країною, всім світом, ми відчуваємо його захист і підтримку.

Зичу всім вам душевної чистоти та гармонії, миру та спокою в оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави. Нехай Господь дарує всім нам любов, радість, злагоду на довгі літа, щирість і відкритість у взаєминах! Бажаю вам Здоров’я, добробуту й успіхів у всіх починаннях!

Христос Воскресе!

З повагою, ректор