Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

8 квітня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя у славетній Гоголівській аудиторії відбулася (у заочній формі) ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні виміри української регіоналістики». Вона стверджує важливість розвитку регіональних досліджень в Україні. Пам'ятаємо академіка М. Т. Рильського «Страшніше смерті є забуття».

Представлені напрямки роботи конференції знайшли відбиток у 73 темах досліджень учасників з Києва, Полтави, Чернігова, Івано-Франківська, Рівного, Острога, Дрогобича, Тернополя, Луцька, Ужгорода, Ніжина.
Тематична панорама ІІ Конференції, в ряду з минулорічними традиційними й новими напрямками «теологічна регіоналістика», «регіональне музеєзнавство», збагатилася дослідженнями вчених фольклористів, культурологів, соціологів, педагогів, географів, журналістів. В ряду з поданими темами маститих науковців зросла кількість тем аспірантів, магістрів ЗВО, наукових установ України.
Від імені Голови організаційного комітету ІІ Конференції, Ректора НДУ імені М. Гоголя, кандидата історичних наук, доцента Олександра Григоровича Самойленка учасникам були висловлені побажання здоров’я, подяка за участь у конференції, надіслана програма.

Модератор конференції, доцент, О. А. Кавунник