Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді проводився в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя з 20 лютого по 25 березня 2020 року з метою вшанування пам'яті письменника та поглибленого вивчення його художньої спадщини, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її здібностей, виховання у молодого покоління схильності до наукової роботи.

На конкурс надіслані роботи з різних регіонів України, зокрема Вінницької,  Запорізької, Київської,  Луганської,  Полтавської, Рівненської,  Сумської, Харківської,  Херсонської,  Черкаської,  Чернівецької, Чернігівської областей, які відповідали Положенню про конкурс і заявленим номінаціям.

Роботи більшості учасників Конкурсу відзначалися творчим пошуком, цікавістю до постаті Гоголя, самостійністю та оригінальністю мислення, неформальним підходом до аналізу його творів.

Із поданих на конкурс учнівських і студентських робіт були відібрані 23, які, на думку журі, заслуговують на відзнаку дипломами, грамотами та сертифікатами.

Відкрити документ для ознайомлення