Вибори ректора 2021

заміщення посад: завідувача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, професора; завідувача кафедри психології, професора; завідувача кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, професора; завідувача  кафедри прикладної лінгвістики, професора; завідувача кафедри німецької мови, професора; завідувача кафедри математики, фізики та економіки, професора; завідувача кафедри географії, туризму та спорту, професора.

Вимоги до претендентів – наявність наукового ступеня доктора наук та / або вченого звання професора.

Термін   подання  документів для  участі в конкурсі – два тижні від дня опублікування оголошення.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55, 2-36-04.