Відповідно до листа Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації від 10.03.2020 № 01-01/1471 інформуємо, що на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2020 року № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV» медичними працівниками області розгорнуто інформаційну кампанію щодо профілактики коронавірусної інфекції COVID-19.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації з метою своєчасного інформування населення про методи запобігання та поширення на території області вірусних захворювань і дій для убезпечення населення від зараження коронавірусної інфекції просить сприяти проведенню інформаційної роботи. Інформаційні матеріали з питань запобігання поширення коронавірусної інфекції доступні за посиланням:

Просимо забезпечити їх розміщення у вигляді плакатів, листівок, а також поширити електронні версії на вебсайтах.

Для отримання актуальної інформації просимо використовувати офіційну інформацію щодо питань коронавірусної інфекції (COVID-19), яка розміщується на сайтах:

теги