29 січня о 13:30 в аудиторії 308 Гоголівського корпусу відбудеться круглий стіл  «Перспективи розвитку міжнародних студій у Ніжинській вищій школі» за участю науково-педагогічних працівників кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, студентів старших курсів освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та їх потенційних роботодавців: представників органів державного управління, громадських організацій, бізнесових структур, ЗМІ,  агенцій з міжнародного туризму.

Предметом обговорення під час круглого столу стануть питання модернізації змісту освітньої програми, підсумки виробничої практики та перспективи працевлаштування випускників освітньої програми.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб долучитися до дискусії.