Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Cаме під таким гаслом в містах України відбувається однойменний брейн-ринг. Ця інтелектуальна гра є частиною масштабної ініціативи Представництва ЄС в Україні, що включає в себе, окрім брейн-рингу, ще конкурс відео- та онлайн-вікторину.

8 квітня у стінах НДУ відбувся місцевий етап всеукраїнського брейн-рингу. Грати прийшли чотири студентські команди. Інтелектуальні змагання обіцяли бути жвавими. Лаконічні питання про європейські грані життя не лише викликали зацікавлення протягом гри, але і дотепну дискусію в кінці стосовно наявності декількох варіантів відповідей на одне запитання.

Також на захід були запрошені всі небайдужі до теми Європи. Зокрема активність проявили викладачі історико-юридичного факультету, особливо тих дисциплін, що  безпосередньо пов’язані з тематикою події. Присутні неодноразово наголошували на неабиякій актуальності такого роду заходу у сьогоденні. Ми обрали шлях до Європи, але часто виявляємося зовсім не знайомими з нею. Завдяки подібним інтелектуально-просвітницьким проектам Представництва ЄС маємо шанс відкрити для себе весь колорит європейської співдружності.

Швидко пролунали три блоки запитань. Не забарилися й результати. Перемогу здобула команда «Чорні і нахабні» (міський ліцей), яка лідирувала з відривом у один бал. Друге місце отримала «Зима близько», третє у «Православних». На четвертій позиції команда «Arena 51M». Наступна сходинка змагань – регіональний етап, де  свої знання про ЄС демонструватимуть переможці місцевих брейн-рингів.

Прочитано 1996 разів