Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

У 2014–2015 н.р. на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт було подано 18 робіт з 10 різних галузей наук.

Диплом ІІ ступеня

В галузі «Романо-германські мови та літератури»:

1. Остапчук Ольга Юріївна, студентка 5 курсу факультету іноземних мов. Науковий керівник: ст. викл. Заєць Г.Д.
  2. Середа Марія Ігорівна, студентка 5 курсу факультету іноземних мов наук. керівник – д.філол.н., проф. Потапенко С.І.

В галузі «Історичні науки»:

1. Савосько Оксана Сергіївна, студентка 5 курсу історико-юридичного факультету. Науковий керівник: д.і.н., проф. Леп’явко С.А.

В галузі «Педагогічні науки»:

1. Горбань Катерина Миколаївна, студентка магістратури факультету іноземних мов. Науковий керівник: к.пед.н., доц. Тезікова С.В.

Диплом ІІІ ступеня

В галузі «Українська мова та література»:

1. Перерва Віта Станіславівна, студентка магістратури філологічного факультету. Науковий керівник: д.філол.н., проф. Бойко Н.І.
  2. Воєводіна Ганна Миколаївна, студентка магістратури філологічного факультету. Науковий керівник: к.філол.н., доц. Пасік Н.М.

В галузі «Історичні науки»:

1. Копич Володимир Анаталійович, студент 5 курсу історико-юридичного факультету. Науковий керівник: д.і.н., проф. Леп’явко С.А.

В галузі «Педагогічна та вікова психологія»:

1. Зайцева Алія Русланівна, студентка 5 курсу факультету психології та соціальної роботи, наук. кер – ст. викл. Наказна І.М.

В галузі «Корекційна та соціальна педагогіка»:

1. Гармаш Дарія Ігорівна, студентка 4 курсу факультету психології та соціальної роботи, наук. кер – к.пед.н., доц. Володченко Ж.М.

Наукові роботи, відзначені грамотами та заохочувальними дипломами:

Табачук Юлії Леонідівни, студентки філологічного факультету в галузі «Українська мова та література» , наук. кер. к.філол.н., доц. Моціяка О.М.

Васильчука Олексія Сергійовича, студента природничо-географічного факультету в галузі «Географічні науки», наук. кер. к.геогр.н., доц. Філоненко Ю.М.

Горової Алли Олександрівни, студентки історико-юридичного факультету в галузі «Юридичні науки», наук. кер. к.юр.н., доц. Дудченко О.С.

Чуб Наталії Сергіївни студентки природничо-географічного факультету в галузі «Біологічні науки», наук. кер. асистент Кедров Б.Ю.

Бензик Катерини Олександрівни, студентки у фізико-мат. факультету, в галузі «Математичні науки», наук. кер. к.ф.-м.н., доц. Лісова Т.В.

Прочитано 1989 разів