Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Контакти

 Відносини між двома сусідніми країнами стали темою досліджень доктора філологічних наук, професора нашого вишу Григорія Самойленка та кандидата історичних наук, доцента Олександра Самойленка. Щойно в університетському видавництві  видрукована монографія «Поляки в Ніжині та їхня роль у розвитку культури міста (ХVII- XXI).

 

210 сторінок наповнені змістовним текстом з ілюстраціями про основні етапи розвитку польсько-українських культурних контактів, про місце поляків в історії Ніжинськоїї вищої школи (1820-1875),  наукові стосунки Історико-філологічного інституту кн. Безбородька та Варшавського університету в 1874-1919 роках, про українсько-польські відносини за часів незалежної України. Зокрема окреслено місце Ніжинської культурно-просвітницької спілки громадян польського походження «АСТЕР» у поглибленні дипломатичних, наукових та культурних взаємин.

Два розділи, п’ятий і шостий, присвячені  музикантами польського походження і театральній родині Лучицьких – засновникам Ніжинського драматичного театру.      

Наукове видання перечитають викладачі й студенти, вчителі та всі, хто цікавиться історією нашого міста.

Надія ОНИЩЕНКО

Прочитано 141 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative