Публічні закупівлі

Звернення до ректора

Скринька довіри

28 травня, у Чернігові, в гостинному приміщенні читального залу Центральної міської бібліотеки імені М.Коцюбинського, відбулося  нагородження лауреатів літературного конкурсу «Книга року -2018». Уже 20 років поспіль відбувається проведення цього конкурсу, який зініціювали: міська централізована бібліотечна система та колектив Центральної міської бібліотеки імені М. Коцюбинського. Щорічний конкурс отримав активну підтримку департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації та Управління культури та туризму Чернігівської міської раді.

Цього року авторитетне журі, до складу якого увійшли видавці, громадські діячі, літератори та  працівники бібліотечної системи,  визначало переможців у 6 номінаціях: «Видавець року», «Наукова література», «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Дитяча література».

Лауреатом конкурсу у номінації «Проза» став доцент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Забарний за книгу «Зорепад над Калюженцями». Він нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо колегу з відзнакою.