Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

4 червня 2019 р. Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка запрошує студентів, викладачів, науковців та всіх охочих на семінар-тренінг «ПРОГРАМА ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМ ІМ. ЖАН МОНЕ: 30 РОКІВ ДОСКОНАЛОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ». Захід відбудеться в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Академія ЄС-Східне партнерство: підтримка нового покоління вчених з європейських студій» № 599865-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-PROJECT.

Що? Cемінар-тренінг «ПРОГРАМА ЄС ЕРАЗМУС+ НАПРЯМ ІМ. ЖАН МОНЕ: 30 РОКІВ ДОСКОНАЛОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ»

Коли?  4 червня 2019 року

Де? Глухівський національний педагогічний університет імені О.

Довженка, Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24, корпус №2, ауд. 106.

Цільова аудиторія: студенти, викладачи, науковці та всі охочі

Контактна особа щодо участі у заході: +38 (050) 132 74 06 Олена Мельник

Програма та деталі заходу за посиланням: https://bitly.su/FgpZMnuw

Ключові спікери заходу: К.т.н., доц. О. Мельник – координатор Жан Монне модуля, член правління Української асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції APREI, керівник навчально-методичного відділу Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка; Д.філ.н., проф. М. Нестерова – координатор Жан Моне модуля «Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські Студії» (587057-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE), завідувач науково-дослідного центру когнітивістики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова; К.ю.н., доц. В. Завгородня - координатор Жан Моне модуля «Впровадження в Україні цінностей Європейського Союзу» (600115-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE), завідувач кафедри міжнародного, європейського права та цивільно-правових дисциплін Сумського державного університету; А. Славко – член проектної команди Жан Моне модуля «Впровадження в Україні цінностей Європейського Союзу» (600115-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE), асистент кафедри міжнародного, європейського права та цивільно-правових дисциплін Сумського державного університету.

До зустрічі на заході!