Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

Число два газети за 2019 рік приваблює публікаціями, що об’єднують українців у світі. Видавець – Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою, вітає всіх одновірців в Україні та на чужині з Великоднем! Ілюстрацією стали оригінальні ліплені картини вчителя-методиста Ніжинського коледжу культури й мистецтв імені Марії Заньковецької, художниці Юлії Петренко.

205-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка вшанували в Україні, Росії, Туреччині… Ольгу Моціяку приємно вразили учасники XIV Регіонального конкурсу учнівської творчості, організованого Ніжинським обласним ліцеєм. Вона назвала їх послідовниками славетних традицій Кобзаря.

Людмила Найденко з Нижнєкамська традиційно зібрала шанувальників живого слова Кобзаря і класика татарської літератури Габдули Тукая. Електронний формат дав змогу взяти участь у конкурсі читців представникам Татарстану, Бошкоторстану, Ульяновської, Пензенської та Самарської областей.

Українська громада Анталії на святковому вечорі відзначила Ірину Стребкову, випускницю Гоголівського вишу, у минулому фахівця Центру співпраці з українською діаспорою.

Глибокою кризою характеризує стан українського руху в Російській Федерації активіст «Громадянської ради» Андрій Таран. Всевидюще око Кремля нав’язує українофобію як державну політику, котрій сьогодні не протистоїть етнічна Батьківщина.

Її позитивний імідж в Естонії вже 20 років підтримують українці земляцтва «Водограй» в Сілламяе. Зразком нескореної громадянської позиції є діяльність двох поколінь ніжинської сім’ї Спаських, на родовому будинку яких відкрили другу меморіальну дошку. Українську творчу впертість проявив і відомий художник Сергій Шишко. На тлі подарованих ним картин  у картинній галереї нашого університету відбулася презентація альбому-каталогу.

Прочитайте про це в електронному ресурсі

Надія Онищенко

Прочитано 178 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative