Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Професорсько-викладацький колектив, працівники і студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя висловлюють найщиріші слова вітань ректору закладу вищої освіти, доценту, кандидату історичних наук, члену Національної спілки краєзнавців України САМОЙЛЕНКУ Олександру Григоровичу з нагоди Дня народження!

Шановний Олександр Григорович!

Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробила вагомий внесок у розвиток освіти, що робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу колег та студентів.

Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Ваші життєва мудрість та справедливість стали запорукою поваги серед університетської спільноти. Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпного джерела сили і натхнення, родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі.

Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!