Відповідно до статей 21 та 22 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Положення про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. №1042, та протоколу засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки від 14.01.2019 р. № 2/19, Ідентифікаційний комітет з питань науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Конкурс триває з 29 січня 2019 року. Детальна інформація за посиланням:

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу