Вибори ректора 2021

Вокальні школи Чернігова і Ніжина представили глядачеві артисти, які взяли участь у концерті в рамках проекту «Вокальний абонемент» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм 20 січня 2019 року.

Лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Сергій Гладарьов і Любов Пархоменко – це ніжинська вокальна школа. На думку автора проекту заслуженого діяча мистецтв України, мистецтвознавця Олега Васюти, значення Ніжина в музичній культурі нашого краю надзвичайно велике. «Він якщо не перший, то й не другий», – каже пан Олег.

Сергій Гладарьов і Любов Пархоменко – випускники педагога Алли Хоменко Ніжинського держуніверситету імені Миколи Гоголя, з ними працює концертмейстер Галина Брюзгіна. У їхньому виконанні прозвучали твори Миколи Лисенка, Людмили Олександрової, Анатолія Кос-Анатольського, Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Сергія Рахманінова на вірші Михайла Петренка, Івана Франка, Афанасія Фета. Потужним фіналом 19-го концерту в рамках проекту «Вокальний абонемент» стало виконання Сергієм Гладарьовим і Любов’ю Пархоменко заключної сцени із опери Петра Чайковського «Євгеній Онєгін».

За публікаціями прес-центру Чернігівського обласного філармонійного центру