Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

«У черговому числі „Українського дому“ є цікава публікація про Наталію Дорошенко – про неї згадується в нашій „Франківській енциклопедії“ у статті про Дмитра Дорошенка. Вони разом брали участь в організації та проведенні в Катеринославі 1913 року урочистого вечора, присвяченого 40-річчю літературної та громадської діяльності Івана Франка.

З повагою – Євген Нахлік».

«Особливо мене зацікавила стаття про Наталю Дорошенко. Я колись надрукував у „Верховині“ невеличку замітку „Віднайдений портрет Наталі Дорошенко“, де відтворив репродукцію картини, яку Ви подаєте в номері. Її розшукав у Дніпропетровському музеї мій колега, мистецтвознавець Станіслав Бушак.

З повагою – Олександр Астаф’єв».

Це перші відгуки про п’яте число газети «Український дім», яку видає Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою. Часопис відкриває аналітична стаття Дарії Бобрик «Як довго ждали ми своєї волі слова». Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл, організований у Львові Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою, авторка використала як привід для роздумів про роль української мови у формуванні нації.

Її поширенню й збереженню у світі активно сприяє Методичний центр української мови при Канадському Інституті Українськиїх Студій – єдиний університетський центр у Північній Америці, що працює над удосконаленням викладання, вивчення та дослідження українськомовної освіти. Читайте про його діяльність у публікації директора МЦУМу Алли Недашківської.

А звіт Надії Онищенко «Ігор Качуровський стає відомішим в Україні» розповідає про відзначення 100-річчя з дня народження нашого земляка – поета, прозаїка, перекладача, теоретика літератури й радіожурналіста, творча спадщина котрого повертається на батьківщину через наукові читання, віршознавчі семінари, пам’ятні дошки, презентації й видання.

З архівом газети можна ознайомитися на сайті http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/tsentr-gumanitarnoji-spivpratsi-z-ukrajinskoyu-diasporoyu/vidannya-ukrajinskij-dim, http://4hvylia.com/zmi

Прочитано 209 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative