Шановні колеги!

Викладачам та студентам вашого навчального закладу стане у пригоді безкоштовний онлайн-курс «Механіка реформ» від освітньої платформи Prometheus. Цей курс присвячений реформам в Україні, які відбулись після Революції Гідності. У його створенні брали участь Олександр Стародубцев, автор системи публічних закупівель ProZorro, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, гендиректор «Укрпошта» Ігор Смілянський та інші реформатори.

Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+MR101+2018_T3/about

Довідка.
Prometheus – найбільша українська платформа онлайн-курсів, якою користується більше 700 тис. користувачів. Усі курси на платформі безкоштовні та доступні постійно. Prometheus заснований Іваном Примаченком та Олексієм Молчановським у 2014 році. Ми відкриваємо безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.