Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Актуальною цитатою Олександра Довженка про битву за Батьківщину як найбільшу цінність у світі розпочинається чергове 90 число газети «Український дім». Видання Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою НДУ імені Миколи Гоголя зосереджує увагу читачів на проблемах і здобутках української незалежності.

Учасники ІХ Міжнародного Конгресу україністів у Києві жваво дискутували про долю україністики як в Україні, так і у світі. На думку професорки Вроцлавського університету Аґнєшки Матусяк, сучасна гуманітаристика має бути міждисциплінарною. Фото Аґнєшки разом із професоркою Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ларисою Масенко розміщено на першій сторінці.

Провісниками незалежності назвала редакція часопису ніжинців, котрі змушені були розвивати українську мову й літературу на теренах інших держав. Це ювіляри Ольга Мак і Петро Одарченко. Першу публікацію про Ольгу Нилівну зробив професор Олександр Астаф’єв, засновник Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою. Він ділиться враженнями від зустрічі у Гоголівському виші з відомою письменницею у 1993-му році. А про Петра Одарченка, котрий помер в США на 103-му році життя, літературознавчий нарис помістив у «Всесвіті» ще один відомий ніжинець Іван Кошелівець.

Змістовну рецензію зробила Дарія Бобрик про книгу Алена Безансона «Свята Русь», яку переклав  і презентував у Ніжині Тарас Марусик.

Прочитано 285 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative