Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

План роботи науково-методичної ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя на 2017/2018 навч. рік.

Вересень

1. Про підсумки роботи науково-методичної ради у 2016/2017 навчальному році та завдання на новий навчальний рік (Бойко О.Д.).

Жовтень

1. Про структуру і форми проведення комплексного кваліфікаційного екзамену за освітнім рівнем «Бакалавр» (Робоча група).

Листопад

1.Організаційне та методичне забезпечення  впровадження в університеті дистанційного навчання  (Бойко О.Д., Желіба О.В.).
2.Керівництво магістерськими роботами (напрямку “середня освіта”) (Робоча група).

Грудень

1.Методика викладання фахових дисциплін в умовах малокомплектної академічної групи (Робоча група).

Січень

1.Про результати педагогічного експерименту щодо методичної підготовки майбутніх вчителів англійської мови, який проводиться Міністерством освіти і науки України та Британської Ради в Україні в рамках проекту «Шкільний вчитель нового покоління» на факультеті іноземних мов у 2015-2019 роках (Тезікова С.В.)

Лютий

1. Використання у навчальному процесі віртуального середовища “Уніком” (Ковальчук Ю.О.)

Березень

1. Позааудиторна робота в університеті: концептуальні засади та практики (Робоча група).

Квітень

1.Інформаційне середовище бібліотеки університету в контексті сучасних потреб освіти і науки та шляхи його удосконалення (Морозов О.С.).

1.Соціально-психологічні особливості сучасних студентських груп (Робоча група).

Червень

1.Про організацію роботи студентських наукових груп (з досвіду роботи факультетів) (Робоча група).

Голова науково-методичної ради                                                           Бойко О.Д.