Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

Число 5 (85)  за 2017 рік освітньо-пізнавального часопису «Український дім» на першій сторінці розповідає про Форум української молоді діаспори «Дніпро-2017». 1000 представників з 30 країн світу впродовж тижня презентували свою діяльність, налагоджували партнерство для подальшої співпраці в грантових проектах та підписали угоди про співпрацю.

А в цей час на Чернігівщині вже вдруге  відбувся  Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Литаври». Студенти й викладачі Гоголівського вишу уважно вслухалися в живий звук білоруської, польської, чеської, болгарської, в’єтнамської, грузинської, вірменської, китайської мов, яким нас насолоджували автори й перекладачі. Вони стверджували, що знання мов – це ознака інтелектуала в Європі.

Таким був і студент, а згодом  професор Ніжинського інституту Володимир Рєзанов, який добре знав вісім мов і вільно орієнтувався в зарубіжних наукових джерелах. Це засвідчила виставка, яку підготували працівники бібліотеки університету до 150-річчя з дня його народження.

Переконливими є й видання присвячені  Григорію Сковороді. 5 жотвня Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою разом з бібліотекою відкрив  Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе».

Дві  газетні публікації «Кобзар» у Загребі» й «Римськими слідами Гоголя» вже передрукували у «Слові Просвіти». Доцент НДУ імені Миколи Гоголя Петро Моціяка, подорожуючи з науковою метою в Хорватії разом із донькою, магістранткою історичного факультету Ольгою, відвідали й українский осередок і розповіли етнічним українцям про однодумців-діаспорян.

А Ірину Стребкову зворушували сліди Миколи Гоголя у столиці Італії.

Редакція часопису формує його зміст таким чином, щоб він був цікавим і сучасним читачам у світі, і тим, хто вивчатиме українську історію через багато років.

 

Надія ОНИЩЕНКО

Прочитано 236 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative