Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Число 5 (85)  за 2017 рік освітньо-пізнавального часопису «Український дім» на першій сторінці розповідає про Форум української молоді діаспори «Дніпро-2017». 1000 представників з 30 країн світу впродовж тижня презентували свою діяльність, налагоджували партнерство для подальшої співпраці в грантових проектах та підписали угоди про співпрацю.

А в цей час на Чернігівщині вже вдруге  відбувся  Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Литаври». Студенти й викладачі Гоголівського вишу уважно вслухалися в живий звук білоруської, польської, чеської, болгарської, в’єтнамської, грузинської, вірменської, китайської мов, яким нас насолоджували автори й перекладачі. Вони стверджували, що знання мов – це ознака інтелектуала в Європі.

Таким був і студент, а згодом  професор Ніжинського інституту Володимир Рєзанов, який добре знав вісім мов і вільно орієнтувався в зарубіжних наукових джерелах. Це засвідчила виставка, яку підготували працівники бібліотеки університету до 150-річчя з дня його народження.

Переконливими є й видання присвячені  Григорію Сковороді. 5 жотвня Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою разом з бібліотекою відкрив  Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе».

Дві  газетні публікації «Кобзар» у Загребі» й «Римськими слідами Гоголя» вже передрукували у «Слові Просвіти». Доцент НДУ імені Миколи Гоголя Петро Моціяка, подорожуючи з науковою метою в Хорватії разом із донькою, магістранткою історичного факультету Ольгою, відвідали й українский осередок і розповіли етнічним українцям про однодумців-діаспорян.

А Ірину Стребкову зворушували сліди Миколи Гоголя у столиці Італії.

Редакція часопису формує його зміст таким чином, щоб він був цікавим і сучасним читачам у світі, і тим, хто вивчатиме українську історію через багато років.

 

Надія ОНИЩЕНКО

Прочитано 327 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative