Go to English

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою Ніжинського держуніверситету імені Миколи Гоголя  видав число 3 (83) освітньо-пізнавального часопису про Україну та українців діаспори «Український дім».

Всупереч пропагандистському і збройному протистоянню ворожого сусіда Україна поступово входить в європейське майбутнє. Цьому сприяють її історичне минуле і сьогоднішні події.

Про це читайте  в публікаціях Олени Іваницької, Ірини Стребкової, Ірини Маги, Надії Онищенко, Миколи Тимошика: «В Європу через Польщу», «Невичерпний світ Гоголя», «Безцінний спадок українців», «Заповіт ніжинських греків», «Український Лондон».

Саме українська діаспора та заробітчани є основними інвесторами в Україні. Торік вони перерахували в етнічну батьківщину через банки, платіжні системи та неформальні канали 5,4 млрд. доларів. Тоді як іноземні інвестори вклали в нашу економіку 4,4 млрд. дол. Про це доповів народний депутат України, голова міжфракційного об’єднання «Світове українство» у Верховній Раді Іван Крулько на першому бізнес-форумі української діаспори.

Іноземні інвестори готові вкладати кошти в Україну, але лише за подолання корупції, створення  справедливого суду, полегшення ведення бізнесу в Україні, перетворення податкової та митної служб у сервісні. Таким було резюме зібрання. «Чи здолає корупцію патріотизм?» З риторичного заголовка  починається останнє число газети.

З архівом газети можна ознайомитися на сайті університету, на сторінці Центру http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/tsentr-gumanitarnoji-spivpratsi-z-ukrajinskoyu-diasporoyu

Прочитано 203 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative