Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2018 р.)
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

• оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2017 року.

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

Можливостями Fulbright Graduate Student Program скористались двісті двадцять вісім українців з широкою географією й галузевою приналежністю, які успішно опанували різноспрямовані навчальні й наукові програми в американських університетах. Промовисті враження й відгуки випускників уміщено у Фулбрайтівських Щорічниках та на Fulbright Ukraine у Facebook. Наразі дев’ятнадцять стипендіатів студіюють другий рік магістратури у рамках Fulbright Graduate Student Program й сімнадцять - на першому році навчання.

Координатор Програми:

Інна Бариш, ibarysh@iie.org, student.ukraine@iie.org