Історико-юридичний факультет

Деканат

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Підсумкова конференція з виробничої практики за участю потенційних роботодавців

18 червня 2021 року відбулася конференція за підсумками проходження виробничої практики здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 Право НДУ імені Миколи Гоголя.

Детальніше ...

Академічна мобільність: актуальні можливості та механізм реалізації

За ініціативи гаранта ОПП «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти проф. І.А. Городецької 18 червня 2021 року для магістрантів відповідної спеціальності було організовано та проведено онлайн зустріч з фахівцем відділу міжнародних зв’язків В.В. Онищенком, мета якої – підвищення якості інформування здобувачів ОП про актуальні можливості академічної мобільності та залучення їх до міжнародних програм розвитку й інтернаціоналізації.

Детальніше ...

Тренінг з питань етики, доброчесності та протидії корупції: результати та впровадження досвіду

Директоратом європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України було проінформовано ЗВО про можливість для студентів-правників приєднатись до інтерактивного онлайн тренінгу з питань етики, доброчесності та протидії корупції, організаторами якого є Університет Східної Англії (Великобританія) у співпраці з Програмою USAID «Нове правосуддя», українськими правничими школами та експертами з питань доброчесності та протидії корупції (http://surl.li/vzfl, http://surl.li/vzfp).

Детальніше ...

Магістранти спеціальності 081 «Право» та викладачі НДУ ім. М. Гоголя взяли участь в онлайн заході з питань дотримання академічної доброчесності

19 травня 2021 року магістранти першого курсу спеціальності 081 Право (К. Железняк, В. Петрушенко, А. Труш) та викладачі історико-юридичного факультету (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць, доц. О.С. Дудченко) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя взяли участь у вебінарі «Етика наукового дослідження» Американських Рад з міжнародної освіти у межах упровадження проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ).  

Детальніше ...

Декада «Молодь у науці»: секція «Право»

Незважаючи на складнощі, обумовлені COVID-19 здобувачі вищої освіти завдяки спільним зусиллям адміністрації та НПП Університету активно залучаються до реалізації наукових заходів, що проводяться в НДУ імені Миколи Гоголя.

Так, 18 травня 2021 року  в межах проведення декади «Молодь у науці» відбулось засідання секції «Право» (керівник секції – проф. Городецька І.А., секретар – доц. Геєць І.В., модератори заходу – магістрант першого курсу історико-юридичного факультету Петрушенко В.Є. та проф. Городецька І.А.).

Детальніше ...

Використовуємо можливості неформальної освіти: нові здобутки та визнання результатів навчання

Положенням про організацію освітнього процесу в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя (зі змінами від 19.09.2019 р.) врегульовано чіткі та зрозумілі правила визнання результатів навчання, отриманих у неформальній освіті, які є доступними для всіх учасників освітнього процесу та послідовно дотримуються під час реалізації ОП (http://www.ndu.edu.ua/storage/norm_baza/polozennia_pro_org_osv_process.pdf).

Детальніше ...

Напрями подальшої реалізації, розвитку та вдосконалення ОПП «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Однією з умов успішної акредитації освітніх програм є врахування зауважень і рекомендацій експертних груп за іншими ОП, а також безпосереднє залучення здобувачів вищої освіти до процесу вдосконалення, періодичного перегляду освітньої програми та інших процедур забезпечення її якості як партнерів.

Детальніше ...

Online-зустріч з відомим судовим експертом, психологом-криміналістом, кримінологом

23 квітня 2021 року магістранти спеціальності 081 Право (В. Петрушенко, А. Труш, К. Железняк) та викладачі історико-юридичного факультету (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць, доц. О.С. Дудченко) НДУ імені Миколи Гоголя спільно з НПП і студентами Академії ДПтС мали унікальну можливість спілкування з відомим в Україні та за її межами  судовим експертом з психології та лінгвістики, психологом-криміналістом, кримінологом Юрієм Ірхіним.

Детальніше ...

Відкрита online-лекція з сучасного адміністративного права від професіонала-практика з Німеччини

16 квітня 2021 року магістранти першого курсу спеціальності 081 Право (К. Железняк, В. Петрушенко, А. Труш) та НПП кафедри політології, права та філософії (проф. І.А. Городецька, доц. І.В. Геєць, доц. О.С. Дудченко) Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя мали нагоду бути присутніми на публічній лекції судді адміністративного суду м. Берлін, Голови представництва GIZ (Німецького товариства міжнародного співробітництва) Йорга Пудельки на тему «Розвиток сучасного адміністративного права в Німеччині та Центральній Азії».

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative