ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

04 червня  у самому центрі Києва, на схилах Дніпра,  в приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва відбулось хореографічне дійство – свято дружби, єднання, музики, танцю – МІЖНАРОДНИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОНКУРС «ТВІЙ ОЛІМП».

Конкурс зібрав на сцені хореографічні колективи з України, Грузії, Польщі, Вірменії в номінаціях: класична, народна, сучасна, бальна хореографія. Вік учасників – від  3 до 21 року:

• «Бейбі» - до 5 років;
  • 1 вікова категорія – 6-7 років;
  • 2 вікова категорія – 8 - 10 років;
  • 3 вікова категорія – 11 – 13 років;
  • 4 вікова категорія  -  14 – 16 років;
  • 5 вікова категорія «Сеньйори»  - 17- 21 рік.

Мета конкурсу – творчий розвиток особистості, естетичне виховання підростаючого покоління, підтримка і розвиток творчих здібностей, аматорської творчості, підвищення активності дітей та молоді. Обмін досвідом і художніми досягненнями хореографічних колективів України та зарубіжжя, підвищення  професійної майстерності керівників. Розширення кругозору та інтелектуального рівня дітей і молоді. Створення атмосфери творчого свята для учасників фестивалю.

Оцінювали виступ високопрофесійне міжнародне журі з України, Грузії, Польщі, до складу якого входили народні та заслужені артисти, зірки естради, педагоги,  провідні фахівці в галузі культури  та дитячо-юнацької творчості. Очолював журі заслужений артист України, доцент, завідувач кафедри бальної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв Дмитро Базела.

Учасники ансамблю народного танцю «ЗАБАВА» факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя гідно продемонстрували високий рівень виконавської майстерності,  артистизму, власну танцювальну індивідуальність і традиційно отримали високу нагороду:

Диплом переможця

Міжнародного хореографічного конкурсу

«ТВІЙ ОЛІМП»

ІІ місце в номінації «Сеньйори»

(танець «Святковий»)

Щиро бажаємо учасникам колективу та їх керівнику викладачу кафедри музичної педагогіки та хореографії  Олександру Миколайовичу Пархоменко, концертмейстеру Олександру Михайловичу Волоску натхнення та нових звершень на царині хореографічного мистецтва.