ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

11 грудня в Києві, в Посольстві Польщі в Україні, за ініціативи  Міжнародного товариства польських підприємців в Україні під головуванням пана П. Циарковського, відбувся Урочистий Різдвяний прийом. Ця традиційна зустріч збирає польських дипломатів, підприємців та громадських діячів, які сприяють стабільності, прогресу і динамізму в розвитку українсько-польських взаємовідносин. В канун Різдва було проведено  нагородження найбільш успішних представників польського  бізнесу в Україні.

Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні пан Г. Літвін у своїй щорічній Різдвяній промові підкреслив, що «повноцінне функціонування дипломатичних відносин між Україною та Польщею, тісні економічні та гуманітарні контакти стають важливим чинником  інтенсифікації культурних і духовних зв'язків українського та польського народів».

Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя під орудою заслужених діячів мистецтв України, професорів Л. Шумської і Л. Костенко, та провідного концертмейстера Г. Брюзгіної виступив із потужною концертною програмою в межах Різдвяного прийому. Були виконані польські та українські різдвяні пісні в класичних обробках для академічного хору, а також популярна музика. Організатори Різдвяного прийому відмітили високо професійний виконавський рівень хору і його вагому творчу діяльність на сучасному етапі розбудови українсько-польських культурних  взаємовідносин.

Т. Раструба,
викладач кафедри вокально-хорової майстерності
Фоторепортаж підготувала А. Плаксіна, журналістка,
редактор газети «Dziennik Kijowski»