ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

З 11 по 13 лютого на базі Дніпропетровській академії музики ім. М. Глінки (місто Дніпро) відбувся VI Всеукраїнський професійний конкурс учнівського та студентського музичного мистецтва «Чарівний камертон».

Співорганізаторами конкурсу виступили Національна Всеукраїнська музична спілка та Дніпровська регіональна організація Національної спілки композиторів України за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
В номінації композитор-виконавець, де обов'язковою умовою був виступ композитора, взяв участь здобувач бакалаврської освітньої програми «Музичне мистецтво» Володимир Гливацький – студент 3 курсу Навчально-наукового інституту мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

До уваги журі було представлено 2 твори: романс «Що в нас було» на вірш Ліни Костенко та п’єса «Very» на вірш Юрія Іздрика, записані та надіслані на перший дистанційний етап та допущені до другого, очного туру.
Авторські композиці В. Гливацького озвучили фахівці хору «Світич» Анастасія Люлько (очний виступ) та Вікторія Йотка (на онлайн етапі), а також студентка 1 курсу Вікторія Гульванська.
Володимир Гливацький отримав Диплом Лауреата ІІ ступеня в молодіжній віковій категорії.

Вітаємо та зичимо нових творчих звершень!

Прес-центр ННІ мистецтв