Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Конкурсний відбір робіт і проєктів фінансується за кошти зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України в Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Проєктні пропозиції приймають за такими тематичними напрямами:

Напрям 1: інфраструктурні проєкти;

Напрям 2: науково-технічні роботи й науково-технічні проєкти;

Напрям 3: науково-технічні проєкти, спрямовані на підтримку інноваційної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ;

Напрям 4: науково-технічні проєкти суб’єктів господарювання, які потребують розроблення ТЕО.

Подання документів:

Документи для участі потрібно подати в електронному вигляді (скан-копії оригіналів у форматі .pdf) в Національну електронну науково-інформаційну систему «URIS» за посиланням до 23 год. 59 хв. – 15 квітня 2024 року.

Строк проведення наукової і науково-технічної експертизи не може бути більш як 90 календарних днів з дня завершення строку подання заявок до МОН.

Початок виконання проєктів-переможців передбачено з серпня 2024 року.

Наказ від 14.03.2024 р. № 325 "Про проведення конкурсного відбору наукових, науково-технічних робіт та проектів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу" за посиланням:

Переглянути інформацію