Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Посада: в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин

Науковий ступінь: кандидат історичних наук

Вчене звання: доцент

Контакти:

E-mail: y.davydenko@ndu.edu.ua

Народився 25 жовтня 1972 р. в м. Ніжин у сім’ї військового. З 1980-1990 рр. навчався в Ніжинській середній школі №1 ім. Т.Г.Шевченка. Після закінчення школи у 1990 р. вступив на історико-філологічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М.В.Гоголя. У 1995 р. з відзнакою закінчив повний курс навчання за спеціальністю «Російська мова, література та історія» із присвоєнням кваліфікації «Вчителя російської мови, літератури та історії».

З 1995 р. працює в Ніжинській вищій школі на посаді асистента кафедри історії України. З 1997 по 2000 р. навчався в аспірантурі Київського національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова на кафедрі історії слов’янських народів історичного факультету.

У 2008 р. захистив кандидатську дисертацію «Підпільні військові організації руху Опору в Польщі 1939-1942 рр.».

У 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 рр. проходив стажування в Інституті міждисциплінарних досліджень «Artes Liberalis» історичного факультету Варшавського університету. Основний напрямок наукових досліджень історія Польщі у роки Другої світової війни, історія слов’янських народів та краєзнавчі розвідки з історії Чернігівщини. Автор понад 60 наукових праць та 4-х навчально-методичних посібників.

Професійний розвиток