Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Посада: доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин

Науковий ступінь: кандидат філософських наук

Контакти:

E-mail: Ukrainohka143@gmail.com

Народилася 10 березня 1981 року у місті Носівка Чернігівської області. Закінчила з відзнакою історико-юридичний факультет Ніжинського  державного університету імені Миколи Гоголя.  З 2005 року по 2007 рік працювала завлабораторією кафедри суспільних дисциплін в Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.  З 2007 – 2011 рр. працювала на посаді асистента та старшого викладача кафедри суспільних дисциплін.  З 2011 року працює на посаді старшого викладача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.   У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Нова Січ (1734-1775 рр.): історіографія» за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни в Київському національному університету імені Т. Шевченка.

Сфера наукових інтересів – історія міжнародних відносин та  історія розвитку демократії. Науковий доробок становить близько  40 публікацій.  Серед них 1 монографія, 5 навчально-методичних посібників. У 2019-2020 н.р. викладає курси «Країнознавство»,  «Міжнародні економічні відносини», «Геополітика та геостратегія», «Міжнародна інформація та інформаційно-аналітична діяльність у міжнародних відносинах», «Особливості етнонаціонального та культурного розвитку Західної Європи», «Основи демократії», «Історія світової демократії», «Етнологія».

Професійний розвиток