Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

18- 19 квітня 2019 року в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя було проведено Міжнародну наукову конференцію «Версальська геополітична епоха: становлення, еволюція, наслідки».

Конференція відбулась спільно з Інститутом політології педагогічного університету в Кракові, Інститутом історії НАН України, Гомельським національним університетом імені Ф. Скорини, університетом Сулеймана Деміреля, Телавським державним університетом імені Я. Гогебашвілі, Янінським університетом. До даного заходу приєднався і Ніжинський краєзнавчий музей імені Івана Спаського. Автором однієї з доповідей була науковий співробітник відділу історії м. Ніжина НКМ ім. І. Спаського Аліна Коваленко.

З вітальним словом виступили ректор НДУ імені Миколи Гоголя О.Г.Самойленко, декан історико-юридичного факультету В.В. Мартиненко.
Ключовими доповідями на конференції стали виступи Л.М. Мицик, Ф.В. Барановського, П.П. Моціяки та М.В. Потапенка.
Конференцію було проведено у форматі круглого столу, що сприяло жвавій дискусії.

Учасники конференції мали змогу не лише презентувати свої дослідження, а й взяти активну участь в обговоренні питань, що виникали в ході конференції.

Завантажити запрошення