Історико-юридичний факультет

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Традиційно наприкінці навчального року на кафедрі історії України проходять зустрічі зі здобувачами третього освітньо-наукового рівня, які закінчують своє навчання. 24 червня 2022 року відбулася плідна й конструктивна розмова з випускниками. Стахурська Анастасія та Баров Володимир розповіли про свої результати  наукової роботи та плани на майбутнє. Незважаючи на складний рік, в умовах російської агресії молоді науковці продовжували працювати, брали участь у конференціях, готували публікації.

Аспіранти разом із викладачами кафедри обговорили особливості акредитації освітньої програми, за якою здійснюється підготовка, висловили свої міркування. В ході зустрічі жваво обговорювався «Порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії ( Постанова Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р., № 44).

Бажаємо успіхів нашим випускникам у їх подальшій науковій роботі!!