Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Посада: доцент кафедри історії України

Науковий ступінь: кандидат історичних наук

Вчене звання: доцент

Контакти:

E-mail: daniden2007@gmail.com

На кафедрі працює з 1999 року

Посада – доцент (з 2015 р.)

Науковий ступінь – кандидат історичних наук (2014 р.)

E-maildaniden2007@gmail.com

Професійне становлення:

У 1997 році закінчила з відзнакою історико-філологічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М.В. Гоголя за спеціальністю «Українська мова та література», «Історія». Навчалася в аспірантурі при кафедрі історії України Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. У 2014 році захистила дисертацію на тему «Промислове підприємництво у Полтавській та Чернігівській губерніях у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.». Було присуджено науковий ступінь кандидата історичних наук із спеціальності історія України. З 1999 року працювала на посадах асистента, старшого викладача кафедри історії України та правознавства. З 2015 року перебуває на посаді доцента кафедри історії України. З 2021 року є завідуючою відділом аспірантури та докторантури НДУ ім. М. Гоголя.

Науково-дослідницька робота:

До сфери наукових інтересів входить соціальна історія, економічна історія, історична демографія, історична урбаністика. Авторка близько 100 наукових публікацій, в тому числі навчально-методичних посібників, більшість яких написана в межах роботи науково-дослідницької  теми кафедри історії України, зокрема «Актуальні проблеми соціальної історії»

Навчальна і методична робота:

Забезпечує лекційні та практичні заняття з навчальних курсів «Історія України наприкінці VIII – на початку ХІХ ст.», «Основи наукових досліджень», «Історична демографія», «Соціальна історія України». Здійснює керівництво навчальними практиками, написанням курсових та магістерських робіт. Під її керівництвом підготовлені дослідницькі роботи, які були відзначені призовими місцями на обласному та всеукраїнському рівнях конкурсів учнівських та студентських робіт.

Громадська і виховна робота:

Виконує обов’язки куратора студентських груп. Член методичної комісії НДУ ім. М. Гоголя.