Факультет філології, історії та політико-юридичних наук

Кафедра української мови, методики її навчання та перекладу

Кафедра літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики

Кафедра прикладної лінгвістики

Кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Лабораторія лінгвокультурології

Новини факультету

Посада: доцент кафедри історії України

Науковий ступінь: кандидат історичних наук

Вчене звання: доцент

Контакти:

E-mail:  krivobok2017y@gmail.com

На кафедрі працює з 2003 року (за сумісництвом), з 2009 року – у штаті.

Посада – доцент (з 2012 року).

Науковий ступінь – доктор філософії (кандидат історичних наук, 2009 р.)

Вчене звання – доцент (2014 р.)

e-mail:krivobok2017y@gmail.com

Професійне становлення:

Вищу освіту здобув на історико-юридичному факультеті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. У 2002 році отримав диплом спеціаліста з відзнакою, а 2003 року – диплом магістра з відзнакою й здобув кваліфікацію магістр педагогічної освіти, викладача історії. Упродовж 2005–2008 рр. навчався в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за темою «Діяльність політичних партій та організацій на півночі Лівобережжя України наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття». З 2012 року обраний на посаду доцента кафедри історії України та політології НДУ імені Миколи Гоголя. 2014 року присвоєно вчене звання доцента кафедри історії України та політології. Виконував обов’язки секретаря Вченої ради історико-юридичного факультету, координатора перевірки кваліфікаційних робіт студентів на наявність плагіату,

Науково-дослідницька робота:

До сфери наукових інтересів належать: регіональні особливості діяльності політичних партій на українських землях у кінці ХІХ – на початку ХХ ст.; історія населених пунктів, громадського та культурного життя Чернігівщини; історія студентства, інтелігенції і вищої школи в Україні ХІХ-початку ХХ ст. Автор понад 50 наукових публікацій, у тому числі 6 навчальних та навчально-методичних посібників, 4 монографій. Переважна частина публікацій написана в рамках дослідницької теми кафедри історії України «Історико-краєзнавчі старожитності Ніжинщини та Чернігівщини». Відповідальний виконавець наукових досліджень за підтримки грантів Канадського інституту українських студій при університеті Альберти (у 2018-2019 та 2020-2022 рр.).

Навчальна і методична робота:

Забезпечує лекційні і практичні заняття з навчальних дисциплін «Українознавчі студії (історія України)», «Історія країн Центральної та Східної Європи (у середньовічний період)», «Зовнішня політика та дипломатія України», «Історія релігії та Церкви в Україні», «Історія української діаспори», «Історія дипломатії України». Здійснює керівництво навчальними практиками, написанням магістерських робіт.

Громадська і виховна робота:

Виконує обов’язки куратора студентських груп. Член громадської організації "Історико-краєзнавче товариство "ІЧНЯНЩИНА".