Підрозділи

Видавництво

Відділ практики

Центр довузівської підготовки

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Міжнародні зв'язки

Соціально-гуманітарний відділ

Центр суміжних професій

Профком студентів

Профком працівників

Психологічна служба

Гоголезнавчий центр

ВИМОГИ до оформлення статті у збірнику наукових праць «Гоголезнавчі студії» (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя)

Автори подають статті, що раніше не друкувалися в інших виданнях.Редакція залишає за собою право відбору та редагування статей. Стаття може бути відхилена або повернена на доопрацювання. Матеріали, що не відповідають висунутим вимогам, до розгляду не беруться.

Тексти подаються в електронному вигляді. Стаття набирається в текстовому редакторі Microsoft Word у форматі .doc або .rtf. Стандарти: кегль ― 14 pt, міжрядковий інтервал ― 1,5, абзацний відступ ― 1,25 см. Обсяг оригінальної публікації не повинен перевищувати більш як 30 000 знаків (з урахуванням пробілів). Мова статті: українська / російська, англійська.

Відкрити повний текст документу для ознайомлення

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу