Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Польський фонд «Вікно на Схід» запустив нову унікальну інтернет-платформу, яка дає змогу студентам безкоштовно вивчити польську.

За підтримки Уряду Республіки Польща створено першу унікальну безкоштовну інтернет-платформу – www.polskijazyk.pl , за допомогою якої кожен бажаючий може самостійно з чистого аркуша вивчити іноземну мову.

Над методичною частиною інтернет-платформи працювали провідні польські філологи.

Вивчення мови починається з азів – курсу для початківців – на рівні А1 і дозволяє закріпити знання на рівні незалежного користувача, тобто В1. Також рівень В1 дає змогу здавати офіційний мовний іспит на отримання сертифікату зі знання мови. Курси розбиті на тематичні розділи з низкою інтерактивних завдань, інфографіки та схем.

На думку авторів проекту, мовна платформа допоможе українцям краще пізнати свою власну мову, а також познайомитися з культурою і мовою наших західних сусідів – Польщі.

Безкоштовне вивчення польської мови можна розпочати вже сьогодні, зареєструвавшись на сайті www.polskijazyk.pl .

Довідка.

Створення безкоштовної он-лайн платформи www.polskijazyk.pl є ініціативою польської Фундації «ВІКНО НА СХІД» в рамках програми Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща «Співпраця в галузі публічної дипломатії 2015». Проект покликаний сприяти вивченню польської мови шляхом створення комплексної і безкоштовної Інтернет-платформи по вивченню мови, яка скерована до молодих людей в Україні, що планують навчатися в Польщі. Платформа має на меті промувати навчання в Польщі, а також польську культуру та мову.

Інтернет-платформа дає можливість безкоштовного он-лайн навчання польської мови від рівня А1 до рівня В1, беручи до уваги вимоги, що ставляться при здачі іспиту на отримання Сертифікату з польської мови для іноземців. З метою збільшення ефективності навчання застосовано чимало сучасних і зручних завдань, які дають змогу легко і швидко освоїти подану інформацію. Окрім вивчення мови, користувач курсу буде мати можливість довідатися про історію і культуру сучасної Польщі. Саме тому Інтернет-сайт www.polskijazyk.pl є унікальним інструментом, який надає можливість безкоштовного дистанційного навчання польської мови в режимі он-лайн.