Підрозділи

Юридична консультативна служба

Центр професійного розвитку

Відділ практики

Відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

Міжнародна співпраця

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою

Цивільний захист та охорона праці

Навчальна науково-дослідна лабораторія

Видавництво

Навчання іноземних громадян

Під час виникнення на території міста надзвичайних ситуацій (НС) населення може укриватись у сховищах цивільного захисту (ЦЗ) та підвальних приміщеннях, які пристосовані для укриття.

Працівники підприємств укриваються у сховищах підприємств за розпорядженням керівника підприємства, непрацююче населення – після отримання сигналу від відповідних служб цивільного захисту міста у сховищах та підвальних приміщеннях, закріплених за ОСББ, КП «СЄЗ», КП «Керуюча компанія «Південна»», КП «Керуюча компанія «Північна»»

Довідку про адреси сховищ та підвальних приміщень, інформацію по діям при укритті у сховищах та підвальних приміщеннях за місцем проживання населення можна отримати на сайті Ніжинської  міської ради, у відділі з питань НС та ЦЗН Ніжинського міськвиконкому.

Телефони: 15-80 (оперативний черговий Ніжинського міськвиконкому);

(04631) 7-33-94, відділ НС, ЦЗН та ОМР  (відділ надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та  оборонної, мобілізаційної роботи).

Як діяти, якщо ви почули сигнал оповіщення "УВАГА ВСІМ!"

Якщо ви знаходитесь в приміщенні: почувши сигнал «Увага всім!» (завивання сирени, переривчасті гудки підприємств, сигнали транспортних засобів, переривчасті дзвінки), негайно увімкніть радіотрансляційні точки та телевізори (місцеві канали) для того, щоб прослухати екстрене повідомлення про обстановку, рекомендації про порядок дій у даній НС; не користуйтеся без потреби телефоном, щоб не пропустити важливі повідомлення; зберігайте спокій, уникайте паніки, при необхідності надайте допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку; зачиніть вікна та відійдіть від них подалі; вимкніть електропостачання, водопостачання та газопостачання; зберіть документи, одяг, необхідні речі, медикаменти, продукти харчування, питну воду; перейдіть у безпечне місце, прослухайте інформацію щодо подальшого порядку дій.

Якщо ви знаходитесь на вулиці: почувши сигнал «Увага всім!», якнайшвидше прямуйте до найближчої установи чи закладу, де є радіо, радіотрансляційні чи телевізійні приймачі; уважно прослухайте інформацію та рекомендації про порядок дій у даній НС.

При отриманні  розпорядження щодо евакуації необхідно:

1.   Попередити сусідів (колег по роботі).

2. Взяти з собою особисті документи, теплі речі та продукти харчування з водою, медикаменти, предмети гігієни.

3. До сховища та підвальних приміщень забороняється приносити:
- громіздкі речі;
- домашніх тварин;
- сильно пахучі і займисті речовини.

4. Залишаючи квартиру – вимкніть електроживлення, перекрийте газ і воду.

5. Надайте допомогу дітям та літнім людям під час руху.

Під час знаходження у сховищі та підвальних приміщеннях забороняється:

1. Ходити по приміщенню без потреби.
2. Шуміти.
3. Палити.
4. Самовільно заходити до службових приміщень.
5. Намагатися самовільно включати (виключати) агрегати спеціального обладнання сховища.
6. Запалювати відкритий вогонь.