ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

Музика Володимира Гливацького, слова Лесі Українки. «Колискова»

Напередодні дня народження видатної української поетеси – Лесі Українки, учасники Молодіжного хору «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя випустили відеокліп із записом хорового твору «Колискова». Автор ідеї та відео – композитор Володимир Гливацький,  здобувач бакалаврської освітньої програми «Музичне мистецтво», студент 2 курсу Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського.

У коментарі до відеозапису твору «Колискова» Володимир написав: «150! А така молода й невідома! У складні для мистецтва часи виконати хоровий твір силами студентів досить не просто. З'явилося чимало заборон та обмежень. Проте, онлайн формат досліджується. А це малесенька можливість бути почутим, хоча з живим виконанням не порівняти… Дякую всім, хто долучився до виконання твору – ансамблю солістів Молодіжного хору «Світич». Солістка - А. Люлько. Учасники ансамблю: В. Борисюк, Я. Йотка, Т. Дяченко, С. Арєф'єв,  Н. Кривущенко, К. Кирильчук, Т. Ступак, С. Приймак, Н. Даценко, Д. Бутрей, В. Гливацький.