ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

З концертом-звітом виступили перед шанувальниками вокального мистецтва вихованки старшого викладача кафедри вокально-хорової майстерності факультету культури й мистецтв нашого вишу Валентини Коробки.

Магістрантка Інна Мехеденко, студентки Анастасія Бадай  та Ірина Шевченко представили програму, яка вигідно  виявила  і добрі голосові дані, і цікаву образність. «Похвала природі» Л.В.Бетховена, «Пісня Сольвейг» Е.Гріга, аріозо воїна з кантати  «Москва» П.Чайковського сьогодні не часто звучать у концертах, але вони відкривають нам інший музичний світ.

Проникливо прозвучали й ліричні твори українських композиторів А.Філіпенка, І. Карабиця, Д.Задора, М.Збарацького, В.Івасюка. Музикальну обдарованість виявила ще одна вихованка Валентини Іванівни – учениця школи мистецтв Ніжинського училища культури й мистецтв імені Марії Заньковецької Ірина Сюр. Вокалісткам допомагали концертмейстери Тетяна Борисенко та Галина Брюзгіна.

На фото: Валентина Коробка з Іриною Шевченко

Валентина Коробка з Іриною Шевченко