Історико-юридичний факультет

Деканат

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Свистович Степан Михайлович

Завідувач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, доктор історичних наук.

1960 року народження. У 1982 році закінчив Костромське вище військове командне училище хімічного захисту, у 1994 році з відзнакою закінчив  командний факультет Академії ім. Тимошенко в м. Москва. Із 1997 по 1999 рр. – слухач стратегічного факультету Академії Збройних Сил України та здобув кваліфікацію магістра державного воєнного управління того ж вишу.

У 2003 році здобув ступінь кандидата історичних наук (спеціальність 07.00.01 – історія України), захистивши кандидатську дисертацію на тему «Воєнне мистецтво та організаційні засади держав Східної Європи». 21 червня 2007 року захистив докторську дисертацію на тему «Громадські організації України», 8 листопада 2007 року рішенням президії Вищої атестаційної комісії України присуджено науковий ступінь доктора історичних наук. 29 березня 2012 року рішенням Атестаційної колегії міністерства освіти і науки, молоді та спорту України присвоєно вчене звання професора.

У 2013-2014 рр. очолював кафедру міжнародних відносин «Східноєвропейського Слов’янського університету» м. Ужгород.

Є автором понад 30 наукових та навчально-методичних друкованих праць.

Професор Свистович С.М. здійснює наукову роботу зі студентами, зокрема керує написанням ряду магістерських робіт зі всесвітньої історії, готує студентів до участі у конкурсі студентських наукових робіт та наукових конференцій, брав активну участь в організації та проведенні Всеукраїнської студентської наукової конференції «Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи», яка щорічно проходить на базі історико-юридичного факультету; щорічної вузівської  конференції «Молодь в науці» та інших наукових зібрань; а також є членом редакційної колегії фахового наукового видання з історії України, всесвітньої історії та історії науки і техніки «Вісник аграрної історії».

З 2016 р. організовує та керує проведенням педагогічних та стажувальних практик студентів напряму підготовки «Середня освіта. Історія», «Історія та археологія».

У 2005 році нагороджений орденом «Данила Галицького».

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative