Історико-юридичний факультет

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

До конференції долучилися українські науковці та з ближнього зарубіжжя, зокрема з Білорусі, Польщі, Росії та Америки.

Захід розпочав один з організаторів, професор, доктор історичних наук Євген Луняк. Він зазначив, що дві дати, до яких приурочений захід, мають важливе значення для історії Ніжина, адже до сих пір залишається багато знаків питання. Привітав учасників ректор університету, кандидат історичних наук, відмінник освіти України, доцент О.Г. Самойленко, побажавши плідної діяльності та наукових звершень та наголосив, що дана конференція вже не вперше збирає науковців, які зробили вагомий внесок в історію України.

Робота конференції продовжилася секційними засіданнями, тематичною екскурсією «Ніжин козацький».