Історико-юридичний факультет

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

15- 16 жовтня 2020 року в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя було проведено Міжнародну наукову конференцію “Ніжинська вища школа у вітчизняному та міжнародному освітянському, науковому і культурно-мистецькому вимірі (1820–2020 рр.)”

Конференція відбулась спільно з Педагогічним університетом у Кракові (Польща), Німецько-українським об’єднанням імені професора Ю. Бойка-Блохина (Німеччина, Мюнхен), Гомельським національним університетом ім. Ф. Скорина (Білорусь), Талавським державним університетом імені Я. Гогебашвілі (Грузія), Асоціацією української діаспори в Греції (Атени).

З вітальним словом виступили ректор НДУ імені Миколи Гоголя О.Г.Самойленко, декан історико-юридичного факультету В.В. Мартиненко. Ключовими доповідями на конференції стали виступи О.Г. Самойленка, С.В. Тезікової, Д. Блохина, М.В. Потапенка, В.І. Коваля, Н.І. Бойко.

Під час конференції відбулася презентація книг Самойленка Г.В., Самойленка О.Г. «Ніжинська вища школа в життєвих та творчих долях її випусників: у 2-х томах»,Ніжин, 2020.

Самойленка Г.В. «Гоголь і Україна. Енциклопедія». Ніжин.2020.

Кривобок О.П. «Щоденники» проф. М. Бережкова». Ніжин.2020 р.

Конференцію було проведено у форматі круглого столу, що сприяло жвавій дискусії.

Учасники конференції мали змогу не лише презентувати свої дослідження, а й взяти активну участь в обговоренні питань, що виникали в ході конференції.

Завантажити програму конференції.

Завантажити список учасників, що отримали сертифікат.