Історико-юридичний факультет

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Бібліотека центру гендерної освіти поповнилася виданнями, підготовленими українськими учасниками проєкту  за програмою Європейського Союзу Еразмус+ «Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх з ЄС країнах з різними традиціями». Колеги з Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка радо поділилися такими посібниками:

• Заграй Л. Теорії гендеру: Гендерні дослідження у психології (навчальний посібник). – ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Івано-Франківськ: ФО-П Петраш К.Т., 2019, 264 с.
  • Чуйко О., Куравська Н. Гендер і кар’єра (навчальний посібник). – ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Івано-Франківськ: Супрун В.П., 2019. 372 с.
  • Заграй Л. Методи і вимоги до написання магістерських робіт (навчально-методичні рекомендації). – ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Івано-Франківськ: ФО-П Петраш К.Т., 2019, 68 с.
  • Акбаш К., Пасічник Н., Ріжняк Р. Теоретико-прикладні основи гендерних досліджень. Навчальний посібник. – Кропивницький: Видавець – Лисенко В.Ф., 2019. 340 с.
  • Лупан І. Вибіркові обстеження психології, соціології та педагогіці. – Кропивницький: Видавець – Лисенко В.Ф., 2019. 192 с.
  • Яременко Л., Лупан І. Кількісні методи у поведінкових науках. Кропивницький: Видавець – Лисенко В.Ф., 2019. 340 с.
  • Щотка О. Гендерна психологія. Навчальний посібник. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2019.  359 с.
  • Желіба О. Освіта і ґендер. Навчально-методичний посібник. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2019.  256 с.
  • Кириленко О., Луняк Є. Гендерні історичні студії: світовий та вітчизняний досвід. Навчально-методичний посібник. – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2019.  200 с.

Доступ до електронних версій цих посібників можна знайти на сайті проєкту у розділі Результати/Освітні матеріали. Тут також можна отримати доступ до електронного підручника Акбаш К., Пасічник Н., Ріжняк Р. «Теоретико-прикладні основи гендерних досліджень», до видань партнерів проєкту з Тунісу та Марокко та до спільних навчально-методичних розробок та комплексів.