Історико-юридичний факультет

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Кафедра історії України

Кафедра політології, права та філософії

Новини факультету

Конференції

Документальні фільм

Матеріально-технічна база

Абітурієнтам

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
НАКАЗ

1 листопада 2010 року                                                                           №142

Про впровадження програмного

і методичного забезпечення ґендерної

складової у систему базової вищої освіти

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 10 вересня 2009 р. № 839 «Про впровадження принципів ґендерної рівності в освіту» та з метою впровадження ґендерних підходів у навчальному процесі» наказую:

1. Затвердити План заходів зі впровадження програмного і методичного забезпечення ґендерної складової у систему освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, що додається.

2. Деканам факультетів:

2.1. забезпечити своєчасне та якісне виконання зазначеного Плану заходів в межах компетенції;

2.2. інформувати про проведену роботу раз на рік до 1 червня кожного року Центр ґендерної освіти, на який покладається координація роботи структурних підрозділів університету щодо впровадження ґендерної складової у систему освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

3. Завідувачам кафедр забезпечити системну роботу щодо впровадження ґендерних підходів у  навчально-виховний процес.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної та методичної роботи доцента Самойленка О.Г.

Ректор   О.Д. Бойко

Завантажити літературу центру ґендерної освіти Ніжинського державного університету Імені миколи Гоголя