ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського (архів)

Дирекція

Абітурієнтам

Освітня діяльність

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Лабораторії

Наукова школа

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Студентська рада

Новини інституту

Гусейнова Лариса Василівна

директор навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського.

Посада: доцент кафедри інструментально-виконавської підготовки, директор ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Вчене звання: доцент

Відмінник освіти України

Викладає курси:  «Основи інструментально-виконавської підготовки», «Музично-виконавська майстерність (інструментально-виконавська)», «Ансамблеве виконавство», «Методика викладання інструментально-виконавських дисциплін», «Основи наукових досліджень», керівництво магістерськими.

Електронна пошта: larisa.guseynova@gmail.com

ГУСЕЙНОВА ЛАРИСА ВАСИЛІВНА - кандидат педагогічних наук, доцент, Відмінник освіти України

Освіта:

• З 1969 по 1980 рік навчалася у середній спеціалізованій школі імені Бюль-Бюля при Азербайджанській державній консерваторії, м.Баку.
  • У 1985 році закінчила виконавський факультет  по класу фортепіано Азербайджанської консерваторії імені У. Гаджибекова, м. Баку.
  • З 1999 по 2002 рік навчалася у педагогічній аспірантурі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (науковий керівник доктор педагогічних наук, професор О.Я.Ростовський).

Професійний досвід:

• З 1990 року працює в Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя на посаді викладача кафедри музичного виховання, з 1995 року – на посаді старшого викладача кафедр музичної педагогіки та інструментально-виконавської підготовки.
  • З 2003 по 2007- заступник декана з навчальної роботи.
  • З 2005 року - кандидат педагогічних наук. Захистила дисертацію на тему «Формування готовності майбутніх учителів музики до інструментально-виконавської діяльності».
  • З 2006 року - доцент кафедри інструментально-виконавської підготовки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя..
  • З квітня 2007 р. - декан факультету культури і мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
  • З листопада 2019 р. – директор навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського.

Педагогічна  діяльність:

Викладає курси навчальних дисциплін: «Основи інструментально-виконавської підготовки», «Музично-виконавська майстерність (інструментально-виконавська)», «Ансамблеве виконавство», «Методика викладання інструментально-виконавських дисциплін», «Основи наукових досліджень». Керує студентською науковою роботою, зокрема написанням магістерських робіт.

Серед вихованців класу Л. В. Гусейнової:

• Ольга Синельникова – володар диплому за краще виконання конкурсного твору на Всеукраїнській Олімпіаді зі спеціальності «Музичне Мистецтво»  (м.Луганськ 1999р.)
  • Тетяна Бойко – лауреат п’ятої Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Музичне Мистецтво» (м.Одеса 2004 р.)
  • Оксана Горбачевська – дипломант першого Міжнародного фортепіанного конкурсу “Art-Klavire” (м.Київ 2006 р.)
  • Дар'я Анніна  – лауреат І ступеня на Х Всеукраїнському юніорському конкурсі вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності  (м.Ніжин 2011 р.), володар Гран-прі на ХІ Всеукраїнському юніорському конкурсі вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності  (м.Ніжин 2012 р.)
  • Сергій Охонько – лауреат І ступеня  ХV Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі Барви» (м.Прилуки – 2016 р.), лауреат І ступеня Шостого Міжнародного фортепіанного конкурсу Art-Klavire (м. Київ – 2016 р.).
  • Альона Бірюк - лауреат ІІІ ступеня  ХV Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі Барви» (м.Прилуки – 2016 р.), лауреат І ступеня ХVІІ Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі Барви» (м.Прилуки – 2018 р.).
  • Гринишина Лоліта – лауреат І премії Міжнародного фестивалю «Autumn Tale» (Прага – 2018 р.).

Наукова діяльність:

Л.В.Гусейнова є автором більше 60 науково-методичних праць, з них  2 навчальних посібники «Довідник інструменталіста-виконавця» (2003 р.) та «Написання дипломних та магістерських робіт» (у співавторстві з Коваль О.В.) (2007 р.).

Нагороди:

• Почесна відзнака «Орден за видатні досягнення в музичному мистецтві» (2011 р.)
  • Нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти»  (2016 р.)
  • Почесна грамота Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (2005 р.),
  • Почесна грамота Міністерства освіти та науки України (2007 р.),
  • Грамота Ніжинської міської ради (2015 р.),
  • Грамота Ніжинської районної ради (2016 р.),
  • Почесні грамоти Вченої ради Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (2012 р., 2015 р.),
  • Подяка міського голови (2018 р.).

З 2010 року по теперішній час є Президентом Всеукраїнського юніорського конкурсу вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, який проходить на базі ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Національної Всеукраїнської музичної спілки, Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, Ніжинської міської ради та виконкому Ніжинської міської ради.

З 2018 р. член Національної Всеукраїнської музичної спілки.